Wyspy ludne i bezludne

Wydawnictwo: Egmont Polska
Wild islands
9788323719625
wyspa, zabawa, odkrycia

Jeśli dołuje cię szkolna wiedza i masz dość zakurzonych map, kawałków starych skał zalegających w klasie oraz jakichś dziwnych wykresów koniecznie przeczytaj tę książkę! - Zobacz sam! ...jak nowiutkie wyspy wyskakują wprost z morskiego dna. - Spróbuj nie uciec! ...przyglądając się wyspie, która sama wysadziła swój czubek. - Wstrzymaj oddech! ...żeby nie czuć okropnego oddechu jaszczura żyjącego na wyspach. Dowiedz się też, skąd wziąć czarodziejskie orzechy kokosowe, spróbuj rozwikłać sprawę zaginionej wyspy i przeczytaj opowieść o prawdziwym Robinsonie Crusoe. Ta książka jest naprawdę wstrząsająco poruszająca! Erudycja jeszcze nigdy nie była tak monstrrrualna!

źródło opisu: nakanapie.pl

źródło okładki: http://www.egmont.pl/