Straszne zwierzęta

Angry Animals
9788323719786
przyroda, śmiech, absurd
Franciszek

Czytając "Straszne zwierzęta", przeniesiesz się do świata kłów, pazurów i jadu! Na pewno się dowiesz: - kto wstawił słoniowi sztuczne zęby, - gdzie można spotkać smoki, których oddech okropnie cuchnie, - który naukowiec przyrządził obiad z jadowitego węża.Sądzisz, że jesteś w stanie strawić ohydne oblicze nauki? To przeczytaj, jak polujemy na najstraszliwsze stworzenie na Ziemi, poznaj okrutne niedźwiedzie grizli, z wilczym apetytem rzuć się na kilka strasznych faktów i wgryź się w historie o brutalnych rekinach. Pełne niewiarygodnych ciekawostek, dziwacznych kwizów i szalonych rysunków Straszne zwierzęta, to książka, od której rozbolą cię zęby! Twoja erudycja będzie teraz nie tylko monstrrrualna, ale i straszna!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

MoniaCh | 2013-01-23
Przeczytana: 12 sierpnia 2011

Bardzoooo fajnaa polecam dla leniuchów szczególnie, którym nie chcę się czytać książek, jest dużo obrazków itp.

Grzegorz Sobociński | 2016-09-04
Samuraj | 2016-08-21