Zombi na targowisku nauki

Tłumaczenie: Cezary Frąc
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Super,Byłem kosmitą z szóstej klasy". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Zombies on the science fair
83-241-0280-9
fantastyka, młodzieżowe, Pleskit
Kaktus_xD

Tim ma kłopoty. Do konkursu naukowego zostały dwa dni, a on jeszcze nie skończył swojego projektu. Właściwie, nawet go nie zaczął. Jak zwykle. Teraz jednak ma na kogo liczyć. Jest przecież Pleskit ze swoją wiedzą. Ale jej potężna dawka wywołuje efekty uboczne, jakich nie przewidział nawet kosmita. A Pleskit staje przed dramatycznym pytaniem : co zrobić, jeśli zmieniłem swojego najlepszego kumpla w zombi ?

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks466311.html

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks466311.html

Michal Zacharzewski | 2014-02-21
Przeczytana: 15 lutego 2014

Książeczka dla dzieci i tylko dla dzieci, bo poziom naiwności zabija. Fakt, akcja jest szybka, a autor przedstawia ją z pozycji dwóch (czy nawet trzech) osób, ale przez to postacie trudno polubić. Z samego pomysłu przyjaźni między chłopcem a kosmitą można wyciągnąć o wiele więcej!

Justyna | 2016-10-19
rosereiven | 2013-05-24