Burzliwa podróż

Tłumaczenie: Julian Karpowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Stormy Voyage
83-7070-428-X
Dorota_1988

Tancerka Sara jest w wielkim niebezpieczeństwie. Musi natychmiast uciekać. Kapitan Thor stanowczo odmawia zabrania jej na swój statek. Sara znajduje jednak sposób dostania się na pokład. Ale co będzie, jeśli ją znajdą?

Aleksandra | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016

Sara jest tancerką w jednym z nocnych klubów w Oranie.Gdy odrzuca zaloty naprzykrzającego się jej bogatego Araba,ten zamienia jej życie w piekło.Sara zostaje wyrzucona z pracy i hotelu oraz okradziona a także jest śledzona przez swego prześladowcę.Jedynym sposobem na ucieczkę jest dostanie się na pokład zacumowanego w porcie brytyjskiego statku,którego kapitanem jest Thor Cameron.Dziewczyna pomimo braku zgody kapitana,dostaje się na pokład i ukrywając się przed nim,rozpoczyna podróż ku wolności.Jednakże wkrótce zostaje znaleziona i musi swoją pracą zapłacić za pobyt na statku.Między nią a nieustępliwym kapitanem zaczyna rodzić się uczucie.Czy miłość do morza i statku zwycięży z miłością do kobiety?
Krótka,szybka w lekturze i dość nijaka historia.Napisana prostym,ale nie ujmującym językiem i nie wprowadzająca żadnego elementu podekscytowania czy tym bardziej erotyzmu.Jest to jedna z tych lektur,które czyta się w przerwie między intensywnymi romansami i mocnymi erotykami.Łagodna,ale...

Heathcliff1510 | 2015-07-28

Pomysł na książkę ok, ale czegoś mi tutaj zabrakło.

ja-zaza | 2014-09-06
Monia | 2013-12-17