Inu-Yasha. Baśń z feudalnych czasów - tom 9

Tłumaczenie: Monika Nowakowska
Cykl: Inu-Yasha (tom 9)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Inu-Yasha : a feudal fairy tale
komiksy
luniaczek

Kolejna seria autorki słynnej mangi "Ranma 1/2". Magia, podróże w czasie i humor! Znakomita seria fantasy, osadzona w realiach japońskich mitów! Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome...

Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje wysłana przez demona 500 lat w przeszłość. Spotyka tam półdemona, który poszukuje pewnego kryształu, aby odzyskać pełną moc. Wbrew woli Kagome demon przyłącza się do niej i ta przedziwna para rozpoczyna poszukiwanie magicznego kamienia.

książek: 1948
Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: listopad 2012

Nie wiem czemu, ale po oglądnięciu anime polubiłam ten wątek z Brzoskwinkiem. Także mangę czytało mi się rewelacyjnie. Dodatkowo zespół kompletuje się dalej.

Alannada | 2018-03-30
Iara | 2017-10-28