Śmiertelne gierki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Touch". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hyperion
Deadly Little Games
Touch
angielski
Sweet

Camelia i Ben odkryli silną więź: Oboje posiadają moc psychometrii, zdolność wyczuwania rzeczy przez dotyk. Dla Bena dar jest przerażającym ciężarem. Kiedy wyczuwa duże zagrożenie, lub zdradę ryzykuje utratę kontroli i skrzywdzenie ludzi. Dar Camelii jest bardziej tajemniczy. Kiedy pracuje z gliną, jej ręce rzeźbią wiadomości, których jej mózg jeszcze nie rozumie. Zanim którekolwiek z...

Zanim którekolwiek z nastolatków ma możliwość większego zrozumienia swojego daru, nierozwiązana rodzinna tragedia powraca do życia Camelii, nieodwracalnie zmieniając wszystko na czym jej zależy..

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/7735325-deadly-little-games

Iwona | 2011-08-01
Przeczytana: 01 sierpnia 2011

Znowu wielka zagadka kto wysyła pogróżki i chce zabić Adama.Czy przez to ze Camelia mu pomaga znowu będzie narażony na szwank ich związek z Benem? Camelia odwiedza ciocie i dowiaduje się ciekawych rzeczy.

Allabastra | 2012-04-24
Na półkach: Przeczytane, Do zakupu
Przeczytana: listopad 2011

Jedna z popularnych teraz ksiazek o czytaniu w myślach. Dobra, ale nie najlepsza.

Maya | 2014-03-25

Z tomu na tom coraz więcej bzdur, które muszą rozdzielać bohaterów, aby - po nabiciu konta p.Stolarz - móc ich połączyć. To dopiero tom 3, ale dla mnie na pewno ostatni.

bellarajaram | 2014-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Bardzo fajna książka.Do samego końca trzyma w napięciu. ;)

Kasandra | 2016-10-28
Przeczytana: 30 października 2016