Wokół komputera

Wydawnictwo: Harmonia

Autorka O komórkach, bankomatach oraz innych automatach tym razem wprowadza młodego czytelnika w świat komputera i akcesoriów koputerowych. Wierszyki tłumaczą, co jest niezbędne do obsług komputera i dlaczego. Każdy z łatwością zapamięta, czym jest pendrive, czy dyskietka, a czym płyta CD. Wierszyki zostały pięknie i często zabawnie zilustrowane przez Agatę Półtorak. Książka jest trzecią z serii Współcześni poeci piszą dla dzieci. Okładka: twarda, Rok wydania: 2008,

Izabela Straszewska | 2018-08-07
Przeczytana: 11 września 2018