W okowach lodu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Zakovannyj v led
Antarktuda, polarnictwo
hunter

Czternaście miesięcy przebyła radziecka ekspedycja w lodach i skałach Antarktydy, w nieustających zawiejach, na sześćdziesięciostopniowym mrozie. Czternaście miesięcy przebyła radziecka ekspedycja w lodach i skałach Antarktydy, w nieustających zawiejach, na sześćdziesięciostopniowym mrozie. O je pracach, dziesiątkach wypraw w głąb lodowego kontynentu, setkach lotów, tysiącach naukowych...

Czternaście miesięcy przebyła radziecka ekspedycja w lodach i skałach Antarktydy, w nieustających zawiejach, na sześćdziesięciostopniowym mrozie. O je pracach, dziesiątkach wypraw w głąb lodowego kontynentu, setkach lotów, tysiącach naukowych pomiarów, o wydarzeniach zwykłych, komicznych i tragicznych opowiada kierownik wyprawy.

źródło opisu: Iskry, 1962

źródło okładki: www.vivarium.com.pl