Psychiczne wampiry są wśród nas

Tłumaczenie: Joanna Piekut
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
Psychic vampires
Psychologia, osoby toksyczne
Floo

Wampiry psychiczne, żywiące się nie krwią ale energią, ukrywają się pod różnymi, nie budzącymi podejrzeń postaciami. Książka ta przedstawia jedyne w swoim rodzaju podejście do tematu, prezentując trzy nowe teorie: Wampiryzmu grupowego, czyli zorganizowanego działania drapieżnych instytucji i korporacji, Wampiryzmu pasożytniczego, który jest stanem zużywającym własne, wewnętrzne zasoby...

Wampiryzmu pasożytniczego, który jest stanem zużywającym własne, wewnętrzne zasoby energetyczne,
Wampiryzmu globalnego, czyli powszechnie występujących okoliczności, które niszczą ludzki potencjał rozwoju

źródło opisu: Oficyna Wydawnicza Aba

źródło okładki: Oficyna Wydawnicza Aba