Lista Przebojów

Tłumaczenie: Anna Rozwadowska
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

źródło okładki: materiały wydawnictwa

prz_ | 2014-08-12

Wiem, że nie jest to książka, która kiedykolwiek zostanie zaliczona do kategorii wybitnych... Ja jednakże, jako dzieciak wychowany na listach przebojów, byłem nią ponad 10 lat temu zachwycony - do dzisiaj nie trafiłem na wiele powieści, w których listy przebojów grają dużą rolę. Jeśli znacie takowe, to chętnie przyjmę rekomendacje :)

Ginger | 2012-06-08

Kiedy Janis spotyka w restauracji grupę KELP jej życie zmienia się całkowicie. Wyprowadza się od matki i ojczyma, daje charakter zespołowi i na dodatek iskrzy między nią, a wokalistą...Zdecydowanie warto przeczytać, zaczyna się dziwnie, ale reszta to już tylko same plusy ;]

marshal | 2015-02-16
zarin | 2015-01-16