Pocałunek księcia

Tłumaczenie: Grażyna Ordęga
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Prince Chaming's child
miłość, uczucia
Edyta

Kobietę czasem zaskakuje fakt,że jest w ciąży,ale Nicole była nie tylko zaskoczona.Była wręcz pewna ,że to pomyłka.Przecież od czterech lat żyła w celibacie.Jak zatem wytłumaczyć wyniki testu?Jak przez mgłę przypomniała sobie bożonarodzeniowe przyjęcie dla pracowników swojej firmy.Szampan lał sie strumieniami.Ona też wypiła za dużo....Niczego nie pamiętała.Właśnie wtedy któryś z mężczyzn musiał zostać jej kochankiem.Tylko który?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca