Piękna i samotnik; Dobry wybór księcia Maxima

Baby & the Beast; Charming the Prince
8323819742
zima, ukochany, książę, miłość
Avadoro

Piękna i samotnik - Isabella, w czasie zamieci śnieżnej, spotyka się po latach z dawnym ukochanym. Czy jako znany wynalazca, samotnik odda swe serce dziewczynie? Dobry wybór księcia Maxima - Francesca dotąd nie wierzyła w historie jak z bajki, ale taka właśnie przydarzyła się jej, gdy w małym królestwie poznała następcę tronu, przystojnego księcia Maxima. Książę jest pełen uroku i Francesca...

Dobry wybór księcia Maxima - Francesca dotąd nie wierzyła w historie jak z bajki, ale taka właśnie przydarzyła się jej, gdy w małym królestwie poznała następcę tronu, przystojnego księcia Maxima. Książę jest pełen uroku i Francesca ulega temu czarowi, ale obowiązki wobec rodziny i poddanych nie pozwalają księciu związać się ze „zwykłą" dziewczyną, choćby była piękna, mądra i pociągająca... Czy starczy mu sił, żeby walczyć o miłość?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

izomorfia3 | 2013-03-13
Przeczytana: 13 marca 2013

PiS
Jeden z lepszych romansów!!!

goska1318172 | 2016-07-14
Przeczytana: 14 lipca 2016