Tajemnice Biblii. Nowe spojrzenie na starożytne prawdy

Wydawnictwo: M
albumy
aureolka

"Koniec życia Jezusa - Jego ukrzyżowanie i zmartwychwstanie - to wielkie tajemnice zgłębiane przez wieki. Ale jeszcze większą tajemnicą jest samo istnienie Chrystusa. Bo przecież Jezus z Nazaretu był samym Bogiem, Bogiem, który chodził po ziemi, oddychał powietrzem, zostawiał ślady w pyle dróg. Zważywszy na fakt, że Jezus urodził się po prostu jako syn cieśli, Jego życie przewyższa życie każdego innego człowieka pod względem złożoności i tajemniczości". Tak zaczyna się debata dotycząca życia Jezusa, życia osłoniętego tajemnicą i pełnego wielorakiego sensu. Spróbuj zgłębić tę tajemnicę i wiele innych kontrowersyjnych sekretów Biblii, takich jak zagadka początku wszechświata, istnienie aniołów i demonów, nieprawdopodobne bitwy i cuda. Odpowiedzi na twoje pytania ożywają na kartach tego nietypowego przewodnika, pełnego niesamowitych fotografii, kolorowych ilustracji, faktów, wyników poszukiwań naukowców i komentarzy specjalistów. Odkryj sam odpowiedzi na tajemnice Biblii i ich znaczenie w czasach współczesnych.

źródło opisu: ksiegarnianamiodowej.pl

źródło okładki: ksiegarnianamiodowej.pl