Martynka i cztery pory roku

Seria: Martynka - zbiory opowiadań
Wydawnictwo: Papilon
Martynka, cztery pory roku

Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki. W tej książce przeczytacie o tym, jak Martynka dostała w prezencie kalendarz z wierszami i obrazkami. I Ty możesz poznać Martynkowe wierszyki o dwunastu miesiącach!

źródło opisu: https://ksiegarnia.publicat.pl/martynka-i-cztery-pory-roku_p66726

źródło okładki: https://ksiegarnia.publicat.pl/martynka-i-cztery-pory-roku_p66726

Reading_is_sexyy | 2011-09-18

Czytałam wiele przygód Martynki.
Oczywiście, było to dosyć dawno, gdyż te książeczki są dla młodszych czytelników. Mimo, że teraz nie potrafię konkretnie przypomnieć sobie fabuły żadnej z przygód, to sądzę, że wiele dzieci wychowanych na Martynce, jest rozsądniejszych...
Martynka uczy. W prosty sposób pokazuje młodej osobie, jak powinno się postępować.
Pokazuje też konsekwencje nieodpowiedzialności, jak w przypadku 'Martynka jest chora'.
Ogólnie cała seria Martynki uczy i bawi . ;)

Marta | 2012-06-22
Przeczytana: 2004 rok

Chyba moja ulubiona "Martynka". Część o grudniu (moją ulubioną) cały czas potrafię wyrecytować jak z nut. :)

julka | 2015-05-01

Dla dzieci trudne jest do pojęcia,jak te pory roku się zmieniają,ale Martynka w prosty sposób mówi,że tak jest i już.Dzieci poznają każdy miesiąc i uczą się, co kiedy sie robi na wsi.

Martinii308 | 2014-09-20

"Maaamoooo! Chcę książkę, która ma tak samo na imię jak ja!" Teraz mój brat chcąc-nie chcąc musi słuchać o przygodach Martynki :)

Asia | 2013-03-17

Czytałam ją w zerówce, podobała mi się.

Justyna | 2017-01-30
Maria | 2016-12-15