Martynka i cztery pory roku

Gilbert Delahaye Wydawnictwo: Papilon Cykl: Martynka (tom 99) literatura dziecięca
Papilon
Martynka cztery pory roku
Martynka (tom 99)
literatura dziecięca
Martynka cztery pory roku

Piękne ilustrowane opowiadanie o wszystkich miesiącach roku, fragmentami pisane wierszykiem. Dzieci uwielbiaja opowiadania o Martynce :)

Dla dzieci trudne jest do pojęcia,jak te pory roku się zmieniają,ale Martynka w prosty sposób mówi,że tak jest i już.Dzieci poznają każdy miesiąc i uczą się, co kiedy sie robi na wsi.

"Maaamoooo! Chcę książkę, która ma tak samo na imię jak ja!" Teraz mój brat chcąc-nie chcąc musi słuchać o przygodach Martynki :)

Czytałam ją w zerówce, podobała mi się.

Chyba moja ulubiona "Martynka". Część o grudniu (moją ulubioną) cały czas potrafię wyrecytować jak z nut. :)

Czytałam wiele przygód Martynki.
Oczywiście, było to dosyć dawno, gdyż te książeczki są dla młodszych czytelników. Mimo, że teraz nie potrafię konkretnie przypomnieć sobie fabuły żadnej z przygód, to sądzę, że wiele dzieci wychowanych na Martynce, jest rozsądniejszych...
Martynka uczy. W prosty sposób pokazuje młodej osobie, jak powinno się postępować.
Pokazuje też...

Dyskusje

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Z biblioteki
  • Dla dzieci
  • Dzieci
  • Dziecięce lata

Dodaj cytat z książki Martynka i cztery pory roku