Księżniczka Charlotte i urodzinowy bal

Tłumaczenie: Małgorzata Bortnowska
Cykl: Klub Tiary (tom 1)
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Princess Charlotte and the birthday ball
klub tiary

To pierwszy dzień Księżniczki Charlotte w Akademii Księżniczek a a tu nic się nie układa! Balowe suknie jej nowych przyjaciółek spoczywają na dnie jeziora a a wszystko to z winy Charlotte. Czy dziewczynki pozostaną jej przyjaciółkami a i czy Charlotte KIEDYKOLWIEK zdobędzie jakieś diademowe punkty? W każdej opowieści z Klubu Tiary kryje się magiczne słowo, które musicie odnaleźć!

źródło opisu: Wydawnictwo Zielona Sowa, 2008

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/

kropeczkawiki | 2013-07-30

Książka nawet dobra....polecam ją do przeczytania dzieciom:}

Aqua | 2016-04-25
Przeczytana: 25 kwietnia 2016

Cykl Klub Tiary opowiada o sześciu księżniczkach; Charlotte, Katie, Daisy, Alice, Sophie i Emily, które zaprzyjaźniają się, gdy trafiają do Akademii Księżniczek. Dziewczyny starają się zdobyć 500 diamentowych punktów, aby dostać się do Klubu Tiary. Na swojej drodze spotykają złośliwe księżniczki; Perfectę i Florianę, Królową Gloriannę oraz Wróżkę Chrzestną.

,,Księżniczka Charlotte i Urodzinowy Bal" to pierwsza część cyklu. Kiedy pierwszego dnia w Akademii suknie balowe jej nowych przyjaciółek spoczywają na dnie jeziora, a to wszystko z winy Charlotte,
pobyt w szkole nie zapowiada się ciekawie. To czy księżniczki pójdą na Urodzinowy Bal zależy tylko i wyłącznie od Wróżki Chrzestnej. Czy przyjaciółkom uda się dostać do Klubu Tiary?

Pierwszy raz styczność z Klubem Tiary miałam kilka lat temu, kiedy dopiero zaczynałam swoją przygodę z czytaniem. Wtedy lektura bardzo przypadła mi do gustu. Jest bardzo dobra dla młodych dziewczynek, które marzą o byciu księżniczka. Można przeczytać...

LenaU | 2014-07-15
Przeczytana: 14 lipca 2014

Bardzo przyjemna książka. Ten tom był jednym z najlepszych, bo była w nim przjaźń, odwaga poniesienia konsekwencji własnych zachowań, troska o najbliższych. Bardzo mądra opowieść, która zainteresuje i pokaże wartościowy świat dziecku.

jariede | 2016-01-02

Moja ulubiona seria za czasów młodości. Książki czyta się błyskawicznie.

Just2000 | 2016-08-28
Lajna | 2016-08-25