Dyskusje o książce Wiedźmy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Otwórz najbilższą książkę... (zajrzyj koniecznie)
Stworzyłem was takich, bo to jest to, co umiem. Etgar Keret " Nagle pukanie do drzwi"
19393
1 rok temu
Lektury dla 9-latki
polecam: ostatnie piętro która to malala akademia pennyroyal (cała seria) dziennik śledztwa nancy parker dzieci z ulicy awanturników (cała seria wujku czemu kąpiesz się w spodniach? mateuszek (cała seria) dziennik cwaniaczka (cała seria) dziennik nikki (cała seria) magiczne drzewo (cała seria) czy wojna jest dla dziewczyn listy w butelce krwawy pierścień awantura o...
3 lata temu
Zapraszamy na sabat!
@Sulibrat I o właśnie takie konkretne informacje mi chodziło :) Na pewno zwiedzę wszystko w swoim czasie, tylko uporam się z przeziębieniem i będę planować wojaże :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2015)
Wczorajsze "łupy": z biblioteki:  Zamknięte pokoje Zamknięte pokoje  Tamte cudowne lata Tamte cudowne lata  Ostatnia wola Sonji Ostatnia wola Sonji
8 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2014)
sprzedam/ wymienię:  Jezioro marzeń  Larista  Wściekła skóra  Córka dymu i kości  Dni krwi i światła gwiazd  Neva  Mroczny sekret  Błękitnokrwiści
9 lata temu
Wszyscy Święci Czytają
teraz to ja się czuję urażona. Jako osoba, która brała udział w dyskusji, ale w żadnej mierze nie próbowałam nikogo obrazić. Nie wszyscy adwersarze reprezentowali ciemnogród. ;) Pozdrawiam.
9 lata temu
Pokazuje 6 z 10