Królewna Śnieżka

Seria: Bajki Rozkładanki 2011r.
Wydawnictwo: Wilga
Anna_R

Oto seria najpopularniejszych bajek-rozkładanek Znane, klasyczne bajki dla dzieci, a wśród nich ulubieni bohaterowie: Pinokio, Kopciuszek, Królewna Śnieżka i inni. Nietypowy, wygodny format umożliwia czytanie książki w poziomie. , Każda strona opowieści to szczegółowa, rozbudowana i rozkładana ilustracja, która nadaje dynamiki bajce. , Takie ilustracje pomagają dziecku rozwijać wyobraźnię...

Oto seria najpopularniejszych bajek-rozkładanek

Nietypowy, wygodny format umożliwia czytanie książki w poziomie. ,

Takie ilustracje pomagają dziecku rozwijać wyobraźnię i skupić się na najważniejszych wątkach opowieści. Otwierające się ilustracje dają złudzenie uczestniczenia w akcji, jak w teatrze. ,

W niezwykłej serii bajek znajdziecie także:
Pinokio
Kot w Butach