7 (10 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
La ferme
wieś, obrazki, maluch,
Marta

Seria „Obrazki dla maluchów” już trzykrotnie została nagrodzona I miejscem w plebiscycie „Najlepszy produkt dla dziecka” . Nagrodę przyznają czytelnicy miesięcznika „Dziecko”. Pięknie ilustrowana kartonikowa książeczka dla dzieci z edukacyjnego cyklu "Obrazki dla maluchów". Książka pomaga dzieciom zapoznać się ze zwierzątkami wiejskimi i uczy je prawidłowo rozpoznawać. Na końcu książeczki...

Na końcu książeczki znalazła się prosta zgadywanka utrwalająca zdobytą przez maluchy wiedzę.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl

Ula | 2016-01-28
Na półkach: Olusiowe, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 września 2015

Zebraliśmy już prawie całą kolekcję książeczek z tej serii. Są naprawdę świetne. Książeczki składają się z grubych kartek, mają zaokrąglone kąty oraz miękką okładkę. Wszystko stworzone z myślą, aby nasz maluch nie zrobił sobie krzywdy, a także, aby ułatwić mu samodzielne przeglądanie książeczek. Do tego należy dodać piękne, kolorowe ilustracje - wszystkie figurki wykonane są z modeliny. Treść również dostosowana jest dla najmłodszych. Pod obrazkami znajdziemy pojedynczy wyraz lub krótkie zdanie. Na końcu każdej książeczki mieszczą się proste zgadywanki, które urozmaicą lekturę. Mój synek uwielbia te książeczki, wiele się dzięki nim nauczył i cały czas bardzo chętnie je ogląda.

Maciek_2012 | 2016-01-18
Na półkach: 2012, Przeczytane