Donald Trump. Czy można przesadzić z autopromocją Kulisy życia i sławy multimiliardera

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Wydawnictwo: Akademia Sukcesu
No such thing as over-exposure. inside the life and celebrity of Donald Trump
9788392209768
biznes, kulisy, donald
biznes, finanse

Donald Trump słysząc o zamiarze napisania tej książki, zagroził procesem sądowym. Później zmienił zdanie i otworzył się przed Robertem Slaterem bardziej niż przed jakimkolwiek innym autorem lub dziennikarzem. Slater brał udział w sesjach przetargowych i inspekcjach budowlanych. Latał jego śmigłowcem i odrzutowcem. Towarzyszył przy realizacji programu Apprentice i promocji książki w QVC. Obserwował go w chwilach słabości. Rozmawiał ze wszystkimi począwszy od legendarnego rywala Steve a Wynna, aż po niechętnych mediom krewnych. Wynik: najbardziej wnikliwa i przekonująca charakterystyka Trumpa, jaka kiedykolwiek powstała. Nareszcie prawdziwy Trump nieocenzurowany i absolutnie fascynujący.

Łukasz Chrzanowski | 2015-07-30

Przeciętna książka o jednym z najbogatszych ludzi na ziemi. Osobiście uważam, że szkoda czasu na czytanie jej. Na rynku wydawniczym jest zbyt wielki wybór, by marnować swój czas na przeciętne książki.

Dejmiann | 2016-03-23
Przeczytana: 23 marca 2016

Książka jest o tyle ciekawa że napisana jest przez dziennikarza którego dopuszczono do przebywania z Trumpem. Ukazuje jakie działania oraz jakie cechy charakteru Donalda Trumpa doprowadziły do jego rozwoju jego niezwykłej kariery. Brak tutaj szczegółowych opisów strategi stosowanych przez Trumpa, jedynie ogólny opis jego cech oraz skrócona historia jego życia.

PannaM | 2017-03-09
Przeczytana: 09 marca 2017

Książka jest...nie wiem nawet jak ją ocenić. Całą treść można było zawrzeć może w 30 stronach. Autor książki co parę stron powiela to co już wcześniej pisał i dzięki temu książka staje się nudna. Postać Trumpa zaś jest czymś wyjątkowym i z miłą chęcią sięgnę po biografię.

Adrian | 2017-05-31
Kamila | 2017-03-16