Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie

Wydawnictwo: OSM Consult Sp. z o. o.
biznes, finanse
Arletka

Marcin Osman przedstawia swoje doświadczenia, oraz lekcje które i Ty będziesz mógł zaimplementować do swojego życia, po to aby móc szybciej radzić sobie z porażkami, które pojawiają się w życiu każdego (nie tylko) przedsiębiorcy. Z tej książki dowiesz się jak: - omijać pułapki biznesowe, w które wpada większość osób tracących swoje biznesy - jak nie stracić wary w samego siebie, gdy wszyscy...

Z tej książki dowiesz się jak:
- jak nie stracić wary w samego siebie, gdy wszyscy wokół już dawno temu Cię skreślili
- skąd czerpać siłę i jak odbudować Twoją wolę walki
- na nowo stworzyć swoje życie (nie tylko biznesowe)
- zadbać o siebie, aby móc zadbać o innych
- odnaleźć właściwych doradców
- zabezpieczyć się przed popełnianiem tych samych błędów

źródło opisu: www.osmpower.pl

źródło okładki: www.osmpower.pl

Kaś | 2018-10-06
Przeczytana: 06 października 2018

Marcin Osman napisał świetną książkę, bardzo szczerą. Opisując swoją "porażkę". Pokazując jak w nieszablonowy sposób wyjść wyciągnąć z takiej sytuacji lekcje. Opowiadał co będzie trudne i jak podejść do tematu by szybko stanąć na nogi. Dla każdego to SZYBKO będzie miało INNY WYMIAR czasu. Ponieważ każdy kryzys, porażka wymaga przepracowania.
Polecam.

Eliza Żywicka | 2017-07-06

Byłam u autora - Marcina Osmana na szkoleniu z tej tematyki, a teraz przeczytałam książkę. Powinna to być obowiązkowa pozycja dla każdego przedsiębiorcy. Marcin przypomina nam, że nie jesteśmy bogami, a podjęte czasem decyzje, mogą zakończyć się porażką. Każdy człowiek odsuwa taką myśl od siebie. Jesteśmy nastawieni na sukces i często nie kalkulujemy racjonalnie ryzyka. Będę często sięgała po tą książkę, gdyż zawiera bardzo cenne lekcje dla mnie. Gorąco polecam.

O ile z treściami Osmana w internecie bywa różnie, to książka mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Dużo praktycznych informacji.

Śnieżynka | 2015-12-04
Przeczytana: 30 listopada 2015

Są takie problemy, z którymi nie potrafię sobie poradzić. Myślę, że idę w dobrym kierunku i nagle spotykam mur na dziesięć metrów w górę i trzydzieści w bok, a podkopać się nie da, bo są jeszcze zbrojenia. Samego zaś muru pilnują uzbrojone żółwie ninja. Też tak macie? Długo wyczekiwana książka rozwiała wreszcie moje wątpliwości i dała odpowiedzi, których szukałam.

Okładka utrzymana jest w podobnym tonie, co poprzednia książka autora. Piękny, niebieski kolor z rysunkiem dającym do myślenia jeszcze przed dotarciem na pierwszą stronę, a przyjemny papier i miła dla oka czcionka sprawiły, że prawie „połknęłam” książkę w dwa wieczory.

Zapowiadając książkę, Marcin Osman mówił, że będzie ona bardzo osobista. I rzeczywiście- dowiaduję się z niej o nim jeszcze więcej niż z poprzedniej publikacji. Są tu wspomniane historie z jego życia o których wcześniej nie słyszałam, a także, wzbogacone o szczegóły, historie z poprzedniej książki i szkoleń (jeśli ktoś w jakimś uczestniczył 😉 ).

Wszystko...

Slovana | 2017-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2017

MARCIN OSMAN „JAK RADZIĆ SOBIE Z PORAŻKĄ (NIE TYLKO) W BIZNESIE”

Tracisz biznes, płynność finansową, wszystko się wali…, wpadasz w panikę, przestajesz myśleć logicznie, rozpędzona kula śnieżna przygniata cię i z każdym zataczanym kołem spadasz coraz niżej, dusisz się i budzisz się (jupi!!! żyję!?, ale zaraz, chwileczkę, jednak nie, wolałbym, żeby TO się skończyło). Jakoś wyczołgujesz się z tej zaspy, ale niebezpieczeństwo nadal otacza cię z każdej strony.

Nie ma łatwych rozwiązań (ani ucieczka, ani odebranie sobie życia – tak, w skrajnych przypadkach, bez pomocnej dłoni, też tak się dzieje – nic nie pomoże). Będzie trudno, będzie pod górkę, ale wyjście z trudnej, a nawet bardzo trudnej sytuacji jest możliwe! Wątpisz, nie wierzysz… Rozejrzyj się! Nie jesteś sam. Inni też tam byli albo są właśnie teraz, tak jak ty. Do kogo ci w tej chwili bliżej? Powiesz, że do tych, którzy dzielą teraz ten sam los, co ty. Ale zastanów się przez chwilę. Czy oni ci pomogą, skoro są tak samo...

OSMPOWER Osman | 2019-03-20
Przeczytana: 30 listopada 2015

To same skuteczne strategie bezpiecznego wychodzenia (nie tylko) z biznesowych zakrętów.

Arletka | 2015-11-06
Przeczytana: 05 listopada 2015