Biznes i ryzyko na rynku consumer finance w Polsce

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Publikacja Biznes i ryzyko na rynku consumer finance w Polsce ma w założeniu stanowić pomoc dla osób i dla firm zajmującym się pośrednictwem kredytowym a także banków korzystających z zewnętrznych kanałów dystrybucji swoich produktów. Ma być to pomoc w prowadzeniu biznesu i w myśleniu o przyszłości. Jest to zarazem pierwsza próba analizy zjawisk na relatywnie młodym rynku usług kredytowych dla ludności. Doskonała pomoc dla naukowców i studentów pragnących zgłębić rynek consumer finance.