Adwentowa reanimacja

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7580-201-6
religia
Kasia

To kolejna książka ks. Burzyka zawierająca propozycje krótkich, zaledwie kilkuminutowych kazań, które mogą reanimować tych, którzy są daleko Boga i nie znajdują czasu na chwilę zastanowienia. Autor proponuje rozważania na każdy dzień adwentu, uwzględniając również liturgiczny podział na rok A, B i C (niedziele). Obok interpretacji fragmentów Ewangelii, znajdziemy w książce praktyczne...

Obok interpretacji fragmentów Ewangelii, znajdziemy w książce praktyczne wyjaśnienia obrzędów i zwyczajów związanych z tym okresem kościelnym.

źródło opisu: www.tolle.pl

źródło okładki: www.tolle.pl

Mateusz | 2015-05-23
Na półkach: Religia, Posiadam, Przeczytane

Co roku wracam do tej książki.Dużo wiedzy z niej wyniosłem.Znajdziemy tu krótkie rozważania na każdy dzień adwentu i odpowiedzi na pytania do Ewangelii. Dobrze mieć.

vandenesse | 2014-08-24
Na półkach: Przeczytane, 2014