Jutro i na zawsze

Tłumaczenie: Pamela Haska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Tomorrow & Always
83-7070-784-X
romans
Casthaluth

Dzieliło ich tak wiele, byli sobie tak bliscy! Publiczny wizerunek Shannon Whitney niewiele miał wspólnego z rzeczywistością. Ludzie widzieli w niej piękną, zawsze uśmiechniętą i zamożną rozwódkę, która, korzystając ze zgromadzonych bogactw, mogła żyć pełnią życia. Naprawdę jednak Shannon była samotną i głęboko nieszczęśliwą kobietą. Beznadziejnie tęskniła za przyjaźnią, miłością, brak jej...

Dzieliło ich tak wiele, byli sobie tak bliscy!

Publiczny wizerunek Shannon Whitney niewiele miał wspólnego z rzeczywistością. Ludzie widzieli w niej piękną, zawsze uśmiechniętą i zamożną rozwódkę, która, korzystając ze zgromadzonych bogactw, mogła żyć pełnią życia. Naprawdę jednak Shannon była samotną i głęboko nieszczęśliwą kobietą. Beznadziejnie tęskniła za przyjaźnią, miłością, brak jej było mężczyzny, który byłby silny, zdecydowany, a jednocześnie odpowiedzialny, opiekuńczy i czuły. Po tym, co przeszła, nie miała złudzeń - takich mężczyzn po prostu nie ma.

Myślała tak, dopóki w jej życiu nie pojawił się w tajemniczy sposób Andrew McVie, "niedzisiejszy" - dosłownie - mężczyzna...

źródło opisu: okładka

meggykotka | 2015-04-13
Przeczytana: 13 kwietnia 2015

Nie przypadli mi do gustu główni bochaterowie, więc i książka nie bardzo. Ale nie mówię, że jest zła - ot po prostu przeciętna.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fragmenty:
• „Samotność sprawia, że człowiek myśli sercem a nie głową.”

Cytrynka | 2011-11-27
Przeczytana: 11 lutego 2012