The Brazen Gambit

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dark Sun Chronicles of Athas". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wizards of the Coast
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Brazen Gambit
fantasy, rpg
angielski
Silje

After finding himself the odd man out in a palace conspiracy, a templar exiles himself from the court and joins forces with an outlaw band of clerics that may be tied to the corrupt Veiled Alliance. Original.

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: strona www wydawcy

Silje | 2011-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2011

Bardzo ciekawa książka. Pavek jest bardzo 'ludzkim' bohaterem, ma normalne ludzkie słabości i na szczęście nie jest tak często spotykanym 'nadczłowiekiem' który wszystko wie i wszystko potrafi. Łatwo jest się identyfikować z Pavekiem i pozostałymi bohaterami.
Abbey stworzyła ciekawe studium człowieka który musi sobie radzić w świecie, gdzie człowieczeństwo jest niepotrzebne, a wręcz może cię zabić.
Ale nie chcę Was odstraszać tym opisem. Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo wciągająca historia, pełna ciekawych zwrotów akcji i bohaterów
których da się lubić.
Zapraszam do podróży ulicami miasta Urik, nie pożałujecie.

Skrzat | 2015-02-06