Od świąt do świąt

Wydawnictwo: Egmont Polska
9788323719168

Od świąt do świąt mija nam każdy kolejny rok. święta w kalendarzu, jak przecinki w zdaniu, pozwalają nam złapać oddech, odpocząć, wyróżnić to i owo. O jednych pamiętamy, dokładnie znając ich datę, o innych przypominają nam najbliżsi, nauczyciele, religia. święta to najstarsza tradycja, przekazywana każdemu nowemu pokoleniu. świętując, stajemy się jej częścią. święta to przede wszystkim czas, w którym najważniejsze są nasze uczucia: miłość do mamy i taty, dziadków, szacunek do przyrody, Ojczyzny, pamięci o naszych przodkach, uwielbienie dla Matki Bożej, miłość do sympatii, przyjaźń koleżeńska, radość ze wspólnych zabaw, z nadejścia wiosny... zachęcając do lektury, życzymy miłego świętowania!

Anka16 | 2013-01-04
Przeczytana: marzec 2009