Współczesne koncepcje w badaniach nad hipnozą

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nowe tendencje w psychologii". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
83-01-11983-7
hipnoza, ego
Agata

Badania nad hipnozą przeżywają dziś w świecie bujny rozwój, i to zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym. Książka zawiera wybór najnowszych tekstów wybitnych znawców hipnozy. Jej celem jest przedstawienie aktualnego stanu obiektywnej i naukowej wiedzy na temat tego zjawiska, które w większości publikacji ujmowane jest w sposób popularno - sensacyjny. Autorzy omawiają wiele ciekawych zagadnień, prezentują podstawowe rozbieżności w zakresie teoretycznych interpretacji zjawisk hipnotycznych, a także główne spory dotyczące ich wyjaśnienia.

źródło opisu: okładka

Renata | 2012-12-05