Egzorcyzmy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ezoteryka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Astrum
4 (15 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-7277-189-8
egzorcyzmy
Pirania

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, co to jest opętanie i w jakim celu stosuje się egzorcyzmy? Interesuje Cię pogląd Kościoła katolickiego na powyższe kwestie? A może chciałbyś się dowiedzieć, jak rzeczywiście wygląda obrzęd wypędzania z ludzkiego ciała demonów i czym różni się od mrożących krew w żyłach wizji, do których przywykłeś, oglądając filmy grozy i czytając horrory? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w książce Barbary Jakimowicz-Klein. Autorka Egzorcyzmów niezwykle rzetelnie i klarownie tłumaczy, na czym polega opętanie, jakie są jego przyczyny, formy oraz kryteria rozpoznawania. W sposób bardzo interesujący i bez szukania zbędnej sensacji zaznajamia czytelnika z katolickimi rytuałami, mającymi na celu wypędzanie z ludzkiego ciała duchów nieczystych. Ponadto wyjaśnia, co to są egzorcyzmy oraz przedstawia poszczególne etapy uwalniania' człowieka spod władzy szatana. Dzięki niniejszej pozycji dowiesz się, dlaczego z roku na rok wzrasta liczba egzorcystów oraz jakie zagrożenia niesie z sobą okultyzm, spirytyzm, New Age czy satanizm. Odkryjesz sferę zjawisk paranormalnych. Zgłębisz arkana podświadomości oraz poznasz metody radzenia sobie z własnymi lękami, złością i stresem. Opętanie to nie mit! Dowiedz się tego, czytając Egzorcyzmy.

źródło opisu: www.czarymary.pl

źródło okładki: www.czarymary.pl

Mary | 2013-05-19
Przeczytana: 19 maja 2013

Polecam w formie audiobook-a, przyjemnie się słucha :)

Northron | 2018-03-27
nemesisswan | 2018-02-11