O zarządzaniu

McCormack on Managing
83-85881-72-7
biznes, finanse
Ewa G

Jest to kolejna z serii książek o biznesie, napisanych przez jednego z najlepszych, na skalę międzynarodową, przedsiębiorców. Marc McCormack, bazując na swoich własnych doświadczeniach i wspaniałych sukcesach, wprowadza czytelników, krok po kroku, w tajniki zarządzania. Dzieli się wiedzą, jak efektywnie zarządzać zasobami ludzkimi, środkami materialnymi, czyli jak powinno wyglądać pięć zasadniczych cech dobrego przywódcy. Uczy, dlaczego decyzje przygotowywane z rozwagą, bez pośpiechu, są bardziej konstruktywne od tych szybkich, podejmowanych często bez zastanowienia. Co jest dobrego, a co złego w wykresach struktur organizacyjnych, jak rozpoznawać dobrze działającą firmę, jak kierować ludźmi kreatywnymi. To wszystko napisane jest wybornym stylem, znakomicie inkrustowane świetną anegdotą, trafnie dobranymi cytatami.

źródło okładki: http://www.empik.com/o-zarzadzaniu-mccormack-mark-h,279952,ksiazka-p

Piotr | 2015-06-06
1rafal.kruk | 2015-01-31