Kuba. Podróże marzeń

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Podróże marzeń (czerwona)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
Insight Guides - Cuba
Kuba, przewodnik
kamk

Podróże marzeń to przewodniki, które zabiorą cię w niezwykłą podróż po najciekawszych miejscach świata.

źródło okładki: fotografia własna

Mallgorzataw | 2016-06-15

Najlepszy przewodnik, z jakim miałam do czynienia. Może już nieco nieaktualny, ale dzięki niemu, poczas podróży, byłam w stanie zrozumieć, z czego wynikają wszystkie niezrozumiałe dla mnie sytuacje na wyspie (a było tego sporo). Gdyby nie zawierał opisu stanu sprzed ponad 10 lat, nazwałabym go niezbędną lekturą, dla każdego, kto chce poznać wyspę od podszewki.

ArtZ72 | 2016-12-02
wtomek | 2016-02-15