Szkoła malowania

83-7227-723-0
rysowanie, malowanie, poradnik
poradniki
Oceansoul

Uporządkowany kurs malowania - od prostych ćwiczeń do bardziej zaawansowanych projektów. Jasny wykład pozwalający poznać tajemnice sztuki malowania - profesjonalni artyści dzielą się z Czytelnikami swymi sukcesami (i porażkami). Praktyczne sposoby rozwijania zdolności twórczych - malowanie nieba i wody, stóp i dłoni, drzew i listowia; eksperymenty z rozmaitymi pozami modela. Pomocne rady...

Pomocne rady profesjonalistów dotyczące zbierania rekwizytów i szukania źródeł inspiracji, sesji w plenerze i pracy z modelem.
Podstawowe techniki i materiały - pędzle, farby, podłoża, media, grunty, efekty malarskie, podstawy perspektywy.
Ponad 750 barwnych reprodukcji - w tym fotografie 120 obrazów namalowanych specjalnie do tej książki.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: fotografia własna