Wzory aktów notarialnych /Książka dla praktyków

Wydawnictwo: Wydawnictwo Prawnicze
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
837334621X
biznes, finanse

Jest to kolejna, już czwarta edycja tej cieszącej się powodzeniem u Czytelników publikacji. Poprzednie wydanie ukazało się w roku 2003. Od tego czasu w prawie cywilnym, zarówno materialnym, jak i procesowym oraz w prawie rodzinnym i prawie spółdzielczym a tych dziedzin dotyczą prezentowane wzory zaszły zasadnicze zmiany, które zostały uwzględnio-ne w tym opracowaniu. Podkreślenia wymaga obowiązyw

solange | 2016-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2016

Interesujące i przydatne zestawienie. Niestety z błędami, pomimo tego, że wzory są znacznie uproszczone.Niemniej zestawienie zasługuje na uwagę.

Alf | 2013-04-12
Na półkach: Przeczytane, Inne