Bułgaria. Przewodnik Ilustrowany Master Card

Wydawnictwo: Pascal
Kornelia

Spis treści: Bułgaria w pigułce Historia, Geografia, Fauna i flora, Sztuka, Ludność, Kuchnia, Język, Informacje praktyczne Sofia i okolice Sofia, Okolice Sofii, Informacje praktyczne Macedonia Piryńska i Riła Macedonia Piryńska, W dolinie Strumy, Góry Pirin, Góry Riła, Informacje praktyczne Równina Naddunajska i Dobrudża Równina Naddunajska, Dobrudża, Informacje praktyczne Stara Płanina Z...

Spis treści:

Bułgaria w pigułce

Sofia i okolice
Sofia, Okolice Sofii, Informacje praktyczne

Macedonia Piryńska i Riła

Równina Naddunajska i Dobrudża
Równina Naddunajska, Dobrudża, Informacje praktyczne

Stara Płanina
Z biegiem Iskyru, Wraca, W stronę Bełogradczika, Bełogradczik, Łowecz, Trojan i okolice, Gabrowo i okolice, Triawna, Weliko Tyrnowo, Okolice Weliko Tyrnowo, Informacje praktyczne

Morze Czarne
Warna, Na północ od Warny, Na południe od Warny, Nesebyr, Burgas, Sozopoł, Strandża i okolice, Informacje praktyczne

Sredna Gora i Dolina Róż
Kopriwsztica, Stara Zagora, Sliwen, Dolina Róż, W stronę Kazanłyku, Kazanłyk i okolice, Informacje praktyczne

Nizina Górnotracka i Rodopy
Nizina Górnotracka, Rodopy, Informacje praktyczne

Seria Przewodników Ilustrowanych Master Card

* Przewodnik z serii ilustrowanej przynosi nastrój wakacji dzięki okładce, kolorowym stronom oraz barwnym zdjęciom i mapkom. Jest lekki i poręczny - bez trudu można zapakować go do torby lub walizki. To przewodnik elegancki i przyjemny w użytkowaniu. Zawiera tylko tyle niezbędnych informacji, by cudownie odpocząć i zobaczyć najciekawsze miejsca.
* Przewodnik z serii ilustrowanej nie jest absorbujący, nie zabiera wakacyjnego czasu. Szybko i przyjemnie się z niego korzysta. Każdy rozdział wyróżniony jest innym kolorem marginesu i opatrzony dodatkowym spisem treści. Informacje praktyczne umieszczono na odrębnych kolorowych stronach lub kolorowych marginesach, dzięki czemu wyróżniają się z głównego opisu.
* Przewodnik jest bogato ilustrowany. Zdjęcia z podpisami przynoszą smak i zapach wakacji i umożliwiają zaplanowanie wyjazdu, a po powrocie pomagają podsumować podróż.
* Przewodniki ilustrowane dają poczucie bezpieczeństwa i swobody. Są tak barwne jak kolorowe są wakacje.

yakamoz | 2014-09-28
Na półkach: Przeczytane, Bułgaria