Antykoncepcja czyli świadome macierzyństwo

5 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-909477-6-5
Shirkus

Kamila Głowacka | 2015-07-24

Nie jestem wielką fanką danych statystycznych, które wiadomo, dają raczej przekłamany obraz rzeczywistości, ale pomimo tego książka jest warta polecenia. Jako młoda nastolatka dostałam ją od mamy, bo wiadomo, o współżyciu i antykoncepcji czasem rodzice boją się rozmawiać ze swoimi pociechami. Niemniej jednak jest to nieodłączny element życia, dlatego młode kobiety powinny się z nią zapoznać, chociażby po to, aby uświadomić sobie, która metoda jest warta uwagi, a wizyta u ginekologa ma na celu zapewnienie im bezpieczeństwa, ale także odpowiedniego przygotowania i wiedzy. I przede wszystkim, że nie należy się ginekologa bać.

oneo2008 | 2014-01-02
Bacha85 | 2012-05-21