Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.50 zł

Nigdy ci nie wybaczę

Patronat LC
Anna Mentlewicz Wydawnictwo: Melanż Cykl: Stella Lerska (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Melanż
literatura polska kobieta dziennikarstwo romans rywalizacja samotność spotkanie telewizja
Stella Lerska (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2018-10-19

Bohaterka irytująca. Mimo, że ona popełnia błąd obraża się na niewinną osobę. Książka była jak słaba telenowela. Daje 6 gwizadek dlatego, że się dobrze czytało. Gdyby nie to ocena byłaby niższa.

Na półkach: , , , , ,

Stella Lerska dziennikarka telewizyjna to ciepła,sympatyczna kobieta,bohaterka świetna,wspaniała i rewelacyjna książka wzrusza,zachwyca.

Wartka, ciekawa akcja, trzymająca w napięciu.

Na półkach: , , , , , ,

Książka, o której dziś u mnie poczytacie miała swoją premierę jesienią ubiegłego roku. Mowa tutaj o trzecim tomie perypetii dziennikarki Stelli Lerskiej, tym razem autorka nadała swojej opowieści tytuł „Nigdy Ci nie wybaczę”.

Anna Mentlewicz snuje stworzoną przez siebie opowieść w sposób bardzo realistyczny, a dzieje się tak zapewne, dlatego, że uwarunkowania, na których...

Ostatnią część opowieści o Stelli przeczytałam najszybciej.
Dla kogoś kto nie czytał poprzednich Pani Mentlewicz skrótowo i jasno nawiązuje do wcześniejszych części.

Jak walczyć z kimś kto utrudnia życie (a trzeba przyznać że repertuar doktor Jacek ma wyszukany) Tyle historii które przytrafiły się Lerskiej nie jednego zniechęciłaby do walki w świecie gdzie każda...

"Prawda i kłamstwo są jak nierozłączna para. Tylko, że kiedy jedno króluje, drugie staje się niemal niewidoczne. Taki paradoks naszego funkcjonowania".

Czasami bywa tak, że wszystko nas w życiu zawodzi – przyjaciele okazują się fałszywi, współpracownicy interesowni, a to na czym budowaliśmy swoją wartość, nagle staje się iluzją. Co wtedy? Jak pokazują losy bohaterki...

Na półkach: , , , ,

Nie ma to ja właściwy człowiek na właściwym miejscu. A właściwie dlaczego ja to piszę rozpoczynając recenzję powieści? Autorka trylogii o Stelli Lerskiej, czyli Anna Mentlewicz to osoba od lat pracująca w telewizji a nikt tak doskonale nie odda relacji panujących w świecie mediów, jak ktoś, kto zna je od środka. Czym zaskoczyła mnie Autorka w ostatnim tomie?

Stella Lerska...

„Czarna seria mnoży się w moim życiu jak króliki”.
Trzeci, a zarazem ostatni tom o trudnym i pełnym przeciwności losu życiu znakomitej dziennikarki telewizyjnej Stelli Lerskiej jest świetnym zwieńczeniem całego cyklu. Ostatnia część jest najbardziej emocjonująca, pełna zaskakujących i niespodziewanych zwrotów akcji, intrygująca do samego końca.
Stella stawia całą swoją...

Ania Mentlewicz jest dziennikarką, od lat pracuje w telewizji i dlatego raczej nie dziwi, że jej debiut pisarski, to powieść o dziennikarce telewizyjnej. Swą opowieść o życiu zawodowym i prywatnym Stelli Lerskiej rozpisała na trzy części: „Pewna pani z telewizji, Zemsta na ekranie i Nigdy ci nie wybaczę”.
Ania bardzo dobrze i z dużą wiedzą wprowadza nas w świat mediów,...

Po lekturze poprzednich dwóch tomów wiedziałam, że po tej historii mogę się spodziewać absolutnie wszystkiego. Jednak nic mnie nie przygotowało na to, ile emocji czułam podczas czytania najnowszej książki Anny Mentlewicz z cyklu o Stelli Lerskiej. Jeżeli ktoś nie widział recenzji poprzednich części, podsyłam do nich linki: Pewna pani z telewizji, Zemsta na ekranie.

Czy...

Dyskusje

• 2018
  • Audiobook
  • Polscy autorzy
  • 2021
  • 2019
  • @Blog

Dodaj cytat z książki Nigdy ci nie wybaczę