Rachunek opłacalności inwestowania

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320812321
biznes, finanse

Książka ta jest prezentacją podstawowych reguł przeprowadzania rachunku opłacalności inwestowania. Celem, jaki przedstawili sobie autorzy, jest możliwie proste przedstawienie zasad i metod opłacalności najważniejszych rodzajów inwestycji.Rozważania teoretyczne i rozwiąxzania metodyczne zilustrowano licznymi prostymi przykładami liczbowymi w celu ułatwienia opanowania tresci wykładu i ukazanania praktycznego zastosowania prezentowanych koncepcji oceny opłacalności różnego rodzaju inwestycji.

Chaoticreader | 2016-04-11