Strategie techniczne - prognozy

Wydawnictwo: Atut
biznes, finanse

Książka ma zapoznać czytelnika ze strategiami technicznymi uprawianymi na szczeblu przedsiębiorstwa lub korporacji oraz przy okazji z aktualnymi prognozami rozwoju technologii. Autorzy przedstawiają wybór prognoz podając najważniejsze hipotezy dotyczące przyszłych technologii. W stosunku do poprzedniego wydania książkę wzbogacono o najnowsze prognozy opublikowane w 2001 roku oraz nowe rozdziały informujące czytelnika o sytuacji panującej w Unii Europejskiej i obrazujące sytuację gospodarki krajowej w zakresie jej możliwości innowacyjnych.