Zwierciadło bogini

literatura faktu
Honorka22

Anna Traczyk | 2016-01-18
Przeczytana: 2013 rok

Największym plusem tej książki jest opowiedzenie podróży przez pryzmat prawdziwego polaka z czasów gdy wyższa kultura gościła u nas na co dzień a Panowie kłaniali się Panią na ulicy:)

Grzegorz Kulesza | 2016-10-11
Przeczytana: 05 października 2016

Japonią interesuję się nie od dziś. Dużo książek przeszło przez moje ręce a z każdą kolejną, coraz mniej rzeczy mnie zaskakuje. Tu jednak nie mogłem narzekać na nudę. Nawet znane rzeczy były pokazane w inny sposób, a mnogość zagadnień daje wysoką pozycję na mojej półce. To już druga książka tego autora, którą przeczytałem i wiem, że nie będzie ostatnia ;)

Nikkia | 2015-03-08
| 2012-01-24