Transakcje handlu zagranicznego

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815401
biznes, finanse

Globalizacja we współczesnej gospodarce światowej sprawia, że działalność firm ma coraz częściej międzynarodowy charakter. Książka zawiera kompleksowy zbiór informacji koniecznych do właściwego przygotowania i realizacji umów z partnerami zagranicznymi. Przy tym Autorzy rozważania teoretyczne wzbogacili wieloma przykładami i wskazówkami praktycznymi, zwracając szczególną uwagę na konsekwencje prawne podpisywanych kontraktów. Wiele miejsca poświęcono także zmianom organizacyjnym i prawnym wynikającym z przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

dmsalome | 2013-08-06
Femme | 2011-08-14