Zasady pisania tekstów naukowych. Prace doktorskie i artykuły

Okładka książki Zasady pisania tekstów naukowych. Prace doktorskie i artykuły Beata Stępień
Okładka książki Zasady pisania tekstów naukowych. Prace doktorskie i artykuły
Beata Stępień Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN poradniki
poradniki
Wydawnictwo Naukowe PWN
2016-05-31
2016-05-31
artykuły naukowe; teksty naukowe; praca doktorska

Okładka książki Harvardzki poradnik skutecznego uczenia się Peter C. Brown, Mark A. McDaniel, Henryk L. Roediger III
Harvardzki por... Peter C. Brown, Mar...
Okładka książki Domowy survival Artur Kwiatkowski, Krzysztof Lis
Domowy survival Artur Kwiatkowski, ...
Okładka książki Jedna rzecz. Zaskakujący mechanizm niezwykłych osiągnięć Gary Keller, Jay Papasan
Jedna rzecz. Z... Gary Keller, Jay Pa...

• Chcę kupić
  • Obecne nieprzeczytane
  • Studia
  • Dobre rady
  • Pisanie, edytorstwo

Dodaj cytat z książki Zasady pisania tekstów naukowych. Prace doktorskie i artykuły