Gdzie w Wielkopolsce znajdują się najcenniejsze zabytki? Które pomniki przyrody są najciekawsze? Do jakich miejscowości najlepiej się wybrać? Czym warto się zainteresować w muzeach? Na te i inne pytania daje odpowiedź niniejsza publikacja, w której grono znanych autorów - członków Wielkopolskiego Klubu Publicystów Krajoznawczych - opisuje 155 najciekawszych obiektów krajoznawczych regionu....

Gdzie w Wielkopolsce znajdują się najcenniejsze zabytki?
Które pomniki przyrody są najciekawsze?
Do jakich miejscowości najlepiej się wybrać?
Czym warto się zainteresować w muzeach?
Na te i inne pytania daje odpowiedź niniejsza publikacja, w której grono znanych autorów - członków Wielkopolskiego Klubu Publicystów Krajoznawczych - opisuje 155 najciekawszych obiektów krajoznawczych regionu. Książkę tę można czytać w domu, ale lepiej na wycieczce w terenie - łącząc przyjemność lektury z pożytecznym poznaniem ogromnie interesującego obszaru, jakim jest Wielkopolska.

Paweł Antczak | 2014-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2014