Puszcza Zielonka

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wielkopolska Biblioteka Krajoznawcza". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Centrum Animacji Kultury
83-85811-91-5
Puszcza Zielonka, Wielkopolska
kamk

Drugie, zmienione wydanie cenionego przewodnika z serii Wielkopolska Biblioteka Krajoznawcza, prezentującego walory przyrodnicze i kulturowe Puszczy Zielonki. Książka zawiera precyzyjne opisy krajobrazu, wód, roślinności oraz fauny tego atrakcyjnego i chętnie odwiedzanego przez turystów terenu, położonego na płn.wsch. od Poznania. Informacje o charakterze geograficznym, przyrodniczym, historycznym i gospodarczym uzupełniono o liczne mapy oraz trasy wycieczek pieszych i rowerowych, znacznie ułatwiające zwiedzanie.

Michał_K-ski | 2015-05-22
Kasjopea | 2011-12-05