Internet a dzieci : uzależnienia i inne niebezpieczeństwa

Tłumaczenie: Barbara Nicewicz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Parent's guide to protecting your children in cyberspace
83-7337-241-5
silverraven

Internet jest niezwykłym miejscem. Pozwala na jednoczesne porozumiewanie się, uczenie i zabawę. Coraz więcej dzieci ma do niego dostęp, i to zjawisko jest ze wszech miar jak najbardziej korzystne. Jednak wielu rodziców i opiekunów dzieci dostrzega również ciemną stronę Internetu, jak na przykład wchodzenie na niewłaściwe dla dzieci strony lub kontakty z nieznanymi osobami. Parry Aftab ostrzega przed niebezpieczeństwami, które czyhają na nieletnich w Internecie oraz przedstawia kompletny program umożliwiający korzystanie z bogactw Internetu przy jednoczesnym unikaniu jego zagrożeń. Uczy, jak nadzorować dzieci korzystające z komputera, posługiwać się programami filtrującymi w celu unikania oszustw i niebezpiecznych reklam.

bellyup | 2013-12-01
Na półkach: Przeczytane, 2013, Studia