Czarodziejka z Księżyca t. 10

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 10)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishojou Senshi Sailor Moon
komiksy
Szamzu

Hotaru stała się Mistres 9... Czy świat czeka zagłada? W dziesiątym tomie historii wojowniczek w mundurkach trzeci epizod dochodzi do punktu kulminacyjnego. A w nim także kolejna część "Ilustrowanego pamiętnika Chibi-Usy"!

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-06
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 06 grudnia 2014

Hotaru przemienia się w Mistres 9, ale jej dusza nadal walczy o ocalenie Chibi Usy. Niestety, Czarodziejki muszą zdecydować się na niebezpieczny i dramatyczny krok…

Jeden z lepszych tomów, który Naoko zepsuła durnym dodatkiem o Chibi Usie. Lubię Chibi, lubię humor, ale to zwyczajna żenada i tyle. Cała reszta natomiast po prostu znakomita a niechlujne rysunki, z jakich słynie Naoko, tym razem mile dopracowane.

jessyxx | 2014-10-14
Przeczytana: 14 października 2014

nie mogę wyjśc z podziwu że to aż tak sie różni od anime które oglądnęłam

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

cyckityrezjasza | 2018-03-04
Przeczytana: 04 marca 2018