Czarodziejka z Księżyca t. 10

Okładka książki Czarodziejka z Księżyca  t. 10
Naoko Takeuchi Wydawnictwo: J.P. Fantastica Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 10) komiksy
komiksy
Czarodziejka z Księżyca (tom 10)
Bishojou Senshi Sailor Moon
J.P. Fantastica
1999-01-01
1999-01-01
Data 1. wydania:
2013-03-26
Rafał Rzepka
akcja czarodziejki fantasy romans siły nadprzyrodzone shoujo manga

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Na półkach: , , , ,

Wow!
Ten tom był taki wciągający, że oderwałam się dopiero jak go skończyłam!!!
To było takie słodkie jak na końcu Hotaru się odrodziła. Super!
I fajny pamiętnik Chibiusy dla odstresowania.
Gorąco polecam!!!

Wow!
Ten tom był taki wciągający, że oderwałam się dopiero jak go skończyłam!!!
To było takie słodkie jak na końcu Hotaru się odrodziła. Super!
I fajny pamiętnik Chibiusy dla odstresowania.
Gorąco polecam!!!

Hotaru przemienia się w Mistres 9, ale jej dusza nadal walczy o ocalenie Chibi Usy. Niestety, Czarodziejki muszą zdecydować się na niebezpieczny i dramatyczny krok…

Jeden z lepszych tomów, który Naoko zepsuła durnym dodatkiem o Chibi Usie. Lubię Chibi, lubię humor, ale to zwyczajna żenada i tyle. Cała reszta natomiast po prostu znakomita a niechlujne rysunki, z jakich słynie Naoko, tym razem mile dopracowane.

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim...

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

nie mogę wyjśc z podziwu że to aż tak sie różni od anime które oglądnęłam

nie mogę wyjśc z podziwu że to aż tak sie różni od anime które oglądnęłam

W tym tomie trudna walka czekała wojowniczki. Jednak jak zwykle sobie poradziły. Jakie nowe przygody na nie czekają?

Naoko Takeuchi Czarodziejka z Księżyca t. 10 Zobacz więcej