Twój Pies

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dla Opornych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: RM
Dogs for dummies
83-7243-028-4
pies, poradnik
flora i fauna
ANetka

Poradnik, w którym można znaleźć różne informacje na temat psów: jak wybrać odpowiedniego dla siebie psa, skąd go wziąć, jak wychowywać, co mu kupić, jak dbać o jego zdrowie, jak pielęgnować, i wiele innych cennych rad.

ANetka | 2010-10-15
Przeczytana: 2002 rok

Zawiera dużo ciekawych porad, odpowiednia dla początkujących psiarzy. W pierwszej części jest podany podział psów rasowych na grupy wg klasyfikacji AKC, czyli inny niż obowiązujący u nas (w PL mamy klasyfikację FCI).

Natalia Badenko | 2014-04-06
Joanna | 2013-08-23