Koty dla bystrzaków. Wydanie II

Wydawnictwo: Helion, Septem
flora i fauna

Poznaj prawdy i mity o fascynujących stworzeniach. Dowiedz się, jak być szczęśliwym właścicielem zadowolonego kota! Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka, a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej. Eugen Skasa-Weiss znanymi miłośnikami kotów byli Hrabal i Hemingway. Także Dickens posiadał kota, który ponoć potrafił łapką gasić świecę, sugerując panu, że czas udać się na spoczynek. Równie

Marcelline | 2011-02-01
Przeczytana: 2004 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

ciekawe informacje,dosyć podstawowe,znajduje się u mnie na półce,ale przydaje się,dobra w miarę :)

Simran | 2015-05-09
Przeczytana: 09 maja 2015