Podwodni Komandosi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wojny na Morzu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polnord-Oskar
83-86181-11-7
historyczna
Michał

Jest to niezwykle interesująco napisana historia podwodnych dywersantów i załóg tzw. "torped kierowanych" działających podczas drugiej wojny światowej. Autor opisuje dramatyczne i pełne napięcia dzieje "podwodnych komandosów" obu walczących stron. Jest to pierwsza w Polsce tak obszerna i całościowa publikacja na ten temat. Obok opisów fascynujących wydarzeń zawiera również spory ładunek rzetelnych informacji technicznych dotyczących tego mało znanego rodzaju broni.

Michał | 2010-10-10
Na półkach: 2010, Przeczytane
Przeczytana: 10 października 2010

Znajdziemy tutaj ciekawe informacje na temat wykorzystania podwodnych komandosów w czasie II wojny światowej. Książka napisana w przystępny sposób, czyta się łatwo i przyjemnie.
Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć na temat tytułowych podwodnych komandosów, to sięgnijcie po tą lekturę.

Krzysiek | 2015-05-31
Na półkach: Historia, Posiadam, Przeczytane