Anatomia biznesu. Podejmowanie decyzji

Wydawnictwo: StudioEMKA
biznes, finanse

Rzecz o podejmowaniu decyzji jako głównej funkcji zarządzania. Łącznie ze zdolnościami przywódczymi i umiejętnością komunikowania się zajmuje ona pierwsze miejsce na liście cech, które powinien rozwijać menedżer. Niniejsza książka może znakomicie w tym pomóc, poddając analizie sam proces podejmowania decyzji, wykorzystanie różnych stylów myślenia i intuicji oraz podając zwięzłe wnioski na temat tego typu pracy umysłowej.

Konrad | 2016-11-26
Przeczytana: 2010 rok