Być liderem

Tłumaczenie: Grażyna Waluga
Leadership Skills
83-85292-20-9
poradniki

Pojęcie liderstwa od dawna nie jest już zarezerwowane jedynie dla świata polityki. Dziś stanowi jedno z podstawowych słów z dziedziny organizacji i zarządzania. Dobry menedżer to teraz- z definicji- lider. Ale: * Czy każdy może nim się stać? * Czy można samemu rozwinąć w sobie umiejętności przewodzenia innym? * Czy każdy powinien się o to starać? * Czy jest to rola dla Ciebie? Jeśli szukasz...

* Czy każdy może nim się stać?
* Czy można samemu rozwinąć w sobie umiejętności przewodzenia innym?
* Czy każdy powinien się o to starać?
* Czy jest to rola dla Ciebie?
Jeśli szukasz pozytywnych odpowiedzi na te pytania, ta książka będzie dla Ciebie najprostszym praktycznym przewodnikiem. Podpowie ci:
* Kim jest lider i jaką pełni rolę w grupie, zespole, przedsiębiorstwie?
* Jakie cechy musi posiadać?
* Jakie potrzeby grupy powinien zaspokajać?
* W jaki sposób motywować innych, a jak siebie?
* Co to znaczy dawać dobry przykład?
Przywództwa nikt cię nie nauczy. Musisz dokonać tego sam. Ta książka jest po to, żeby ci w tym pomóc.

źródło opisu: Wyd. PETiT, 2000

źródło okładki: http://www.petit.com.pl/